Series
Ratings
160
MMTGRated ★ 5.0
Shin's ProjectRated ★ 2.5- Sing Again Season 4Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 3.0
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.0
- My Little MonsterRated ★ 2.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
86Rated ★ 3.0- The SummerRated ★ 4.5
- HyperventilationRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 2.5