Series
Ratings
45
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Human Intelligence – The Most Perfect A.I.Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5