Series
Ratings
162- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.5
HorimiyaRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 2.5
No, Thank YouRated ★ 3.0
9-1-1 Season 1Rated ★ 3.5- 디바제시카의 리얼 크라임Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- GEEKSRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- NingenkowaiRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 3.5
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.0