Series
Ratings
52
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.5
- AjinRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5