Movies
Ratings
416
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0