Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 2.5
- The Two WomenRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Royal NirvanaRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Around 1/4Rated ★ 3.5
Happy of the EndRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5