Series
Ratings
22
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Dr.ChocolateRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 2.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.0
Tokyo Love StoryRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5