Series
Ratings
139
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 1.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 1.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 1.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 2.5
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 2.5
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 3.0
Waiting in the SummerRated ★ 3.0
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 2.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 3.5