Series
Ratings
95
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5- Pop Team Epic REPEATRated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0