Series
Ratings
190
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Sgt. FrogRated ★ 4.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0