Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5