Series
Ratings
151
Love RerunRated ★ 0.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0