Movies
Ratings
46
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 5.0