Series
Ratings
28- 모토카레Rated ★ 3.5
- 愛と死をみつめてRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
LipstickRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0