Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
DriesRated ★ 4.0
Jeremy Scott: The People's DesignerRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
House of ZRated ★ 3.5
Manolo: The Boy Who Made Shoes for LizardsRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Let the Sunshine InRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0