Series
Ratings
62
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- New NonstopRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0