Movies
Ratings
153
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5