Series
Ratings
24
Kitchen For SinglesRated ★ 3.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 2.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Makubes no 23 jiRated ★ 2.5
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 2.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.5- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.5