Series
Ratings
29
One Day OffRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5