Movies
Ratings
167
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5