Movies
Ratings
104
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5