Series
Ratings
11
Yong An DreamRated ★ 4.5
Coroner's DiaryRated ★ 4.0
Hilarious FamilyRated ★ 3.5
Money is ComingRated ★ 4.5
Secrets of the Shadow SectRated ★ 3.5
Candle in the Tomb: The Lost CavernsRated ★ 4.0
Reunion: The Sound of the Providence Season 2Rated ★ 4.5
Ultimate NoteRated ★ 3.0
Si JinRated ★ 4.5
Zai Xia Li YouRated ★ 4.5
Melody of Golden AgeRated ★ 4.5