Series
Ratings
469
Dead to MeRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- Code Blue SpecialRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5