Series
Ratings
105- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Prison PrincessRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Perfect WomanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Batou MuraRated ★ 2.5
Last One Standing Season 3Rated ★ 3.0
Last One Standing Season 2Rated ★ 3.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Shady Job FamilyRated ★ 3.0