Series
Ratings
14
BarakamonRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0- Don't Forget MeRated ★ 4.0