Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0