Series
Ratings
98
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
The VulturesRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0