Series
Ratings
47
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0