Series
Ratings
74
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Lizzie McGuireRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 3.0
Meet Me @ 1006Rated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Find YourselfRated ★ 4.0
On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 3.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
My Love, Enlighten MeRated ★ 3.5
Suddenly this summerRated ★ 1.0
With YouRated ★ 4.0
Professional SingleRated ★ 4.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.5