Movies
Ratings
1236
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5