Movies
Ratings
557
The Bone CollectorRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
MorganRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0