Series
Ratings
23- Louie Season 5Rated ★ 4.0
- Louie Season 4Rated ★ 5.0
- Louie Season 3Rated ★ 4.5
- Louie Season 2Rated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5