Series
Ratings
53
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0