Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
ClarkRated ★ 2.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0