Titles you rated
Please Excuse My Younger BrothersRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
My Love Story with Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- Tozai Johnny's Jr. Our Survival WarsRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
High & Low The Movie 3 Final MissionRated ★ 4.0