Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 1.5
The BoysRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Light & Magic Season 1Rated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 3.0
Yellowjackets Season 2Rated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0