Series
Ratings
105
Future SonRated ★ 5.0
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- Survival WeddingRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Makubes no 23 jiRated ★ 3.0- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.5
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 4.0
Scandal EveRated ★ 3.5
Fake MommyRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5
The Royal FamilyRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 5.0- Houkago Karte 2025 AkiRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0