Series
Ratings
177
Mr. HeartRated ★ 4.0
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 4.0
PornographerRated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5- ドン★キホーテRated ★ 4.5
- 그녀와 올바르게 노는 법Rated ★ 4.5
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 4.5
Love ShuffleRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Dear Students!Rated ★ 4.5- ハガネの女 season 2Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- 강철의 여자 시즌 1Rated ★ 4.5
- 마지스카 학교 2Rated ★ 4.5