Series
Ratings
49
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0