Movies
Ratings
418- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
PersonaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
AnimaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0