Movies
Ratings
369
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
GreenhouseRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
What She Likes...Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
My Worst NeighborRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5