Movies
Ratings
32
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0