Series
Ratings
17
Friends Season 10Rated ★ 2.5
Phineas and FerbRated ★ 2.5- おかしなガムボールRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- こげぱんRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Girl Meets WorldRated ★ 5.0
Girl Meets WorldRated ★ 5.0
Girl Meets WorldRated ★ 5.0- ZONBIESRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5