Movies
Ratings
31
In TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0