Series
Ratings
164- Idol Land PriparaRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5
Our Great National ParksRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
The ActRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0