Series
Ratings
16
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0