Movies
Ratings
122
Your Name.Rated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5