Series
Ratings
298
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Midnight MassRated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0