Series
Ratings
22
Miss RipleyRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0