Series
Ratings
152
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
Wednesday Food TalkRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
ForeverRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 4.5
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5